Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

Вербна неділя на парафії Успіння Пресвятої Богородиці.

Неділя В’їзду Господнього у Єрусалим, знана також як Вербна неділя,
нагадує християнам безпосереднє наближення Страстей Ісуса і Його смерті на хресті.
Люди, які вітали Спасителя, кидали на дорогу зелені галузки пальм, символами яких в Україні є вербові гілки, вигукуючи: «Осанна Синові Давида!».
 
У святковій проповіді владика Йосафат роздумував над вчинком любові Марії, яка пророчо намастила ноги Ісуса пахощами, що наповнили її дім. Єпископ звернувся до вірних у церкві і тих, хто долучився до спільної молитви завдяки онлайн-трансляції з настановами: «Сьогодні, як запах миру, запах верби має наповнювати наш дім, церкву – наповнювати всіх християн, як останнє попередження увійти у Пасху, бо за тиждень Воскресіння.
Як при в’їзді Господньому у Єрусалим, запрошуймо Христа, щоб він увійшов у наше особисте життя».
 
Опісля Божественної Літургії відбулося посвячення вербових галузок, а також на території Катедрального собору відбувся благодійний ярмарок під назвою «Запали серце світлом любові».
 
Благодійний фонд "Карітас Чернівецької Єпархії"
запрошував підтримати дітей та молодь, які потребують нашої уваги купівлею свічок ручної роботи для оздоблення Великоднього кошика.
 
Наступний великодній ярмарок біля Катедрального собору за участі дітей з кризових сімей запланований у середу 28 квітня о 14:00.