Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

Урочисте Святе Причастя юних парафіян.

У неділю 23 травня у житті юних парафіян Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці відбулася одна із найважливіших подій – урочисте Святе Причастя.
 
Урочисте Святе Причастя - це велике свято для кожної родини і всієї парафії. Хвилюючий момент, бо це перший свідомий крок дітей на дорозі до святості.
Причасники з нетерпінням очікували на цей особливий день, щоб прийняти Ісуса. Але найбільше цьому радів Ісус, який знайшов Собі місце у маленьких дитячих серцях.
 
Щоб належним чином підготуватися до урочистого Святого Причастя, а напередодні у суботу свідомо приступити до Першої Сповіді, діти щонеділі відвідували катехитичні заняття, які готувала сестра-монахиня Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії Лаврентія Булак.
 
Дорогі діти! Споживши Тіло і Кров Ісуса Христа, ви ще ближче наблизились до Бога, більше пізнали Його. Від нині ви неодинокі. Де б не були, щоб не робили, з вами постійно перебуватиме Ісус Христос. Перше Причастя – велика і незабутня мить. Адже ваші маленькі серця стали тією чистою оселею, де поселився маленький Ісусик.