Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

"Допоможи вбогому і віднайдеш рай".

Соціальне служіння - це одна з наймолодших спільнот на парафії Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівці, яку заснували з ініціативи отця Любомира Іваночка.

 

За 1,5 року свого існування, учасники соціального служіння разом з духівником розвинули цілу систему найрізноманітнішої допомоги для нужденних.

 

Всі бажаючі можуть долучитися до пізнання Бога. Адже, насамперед метою Соціального служіння є пізнання Христа через усвідомлення і практикування Слова Божого та вчинення Діл Милосердя.

 

«Чому ми це робимо? З любові до Бога та до ближніх». - відповідає отець Любомир.

 

Спільнота працює у різних напрямках:

 

⁃ «Нагодуй голодного» - має на меті купівлю продуктів харчування або приготування обідів власноруч.

 

⁃ «Первинна допомога»- одяг та медикаменти, для тих, хто тимчасово не може про себе подбати. (для потребуючих після операції, важких хвороб тощо).

 

⁃ «В‘язничне служіння» - праця, яка полягає не лише у забезпеченні певними матеріальними речами(засоби гігієни), а й у розповіді та поясненні в'язням про Божу любов і ласку . Також спільнота допомагає у період адаптації після звільнення з в’язниці.

 

⁃ «Ми слуги непотрібні»- мобільна група,яка інтенсивно працює під час карантину й допомагає постраждалим від коронавірусу( зокрема, підтримують засобами захисту, гігієни та харчами). Впродовж останнього часу уже тричі готували продуктові набори та доставляли потребуючим.

 

⁃ «Місійна робота»-євангелізація - двічі на рік учасники спільноти відвідують майже 70% парафій Чернівецької єпархії. Члени спільноти звіщають живого Бога, через свідчення з власного життя.

 

⁃ Група, що допомагає розвитку парафіян спільнот єпархії, які, під час відвідин невеличких парафій, діляться досвідом як організовувати спільноти та допомагати потребуючим власними ресурсами.

 

Особливим досвідом у житті спільноти, стала організація благодійних ярмарків, яка мала на мені збір коштів через реалізацію власних смаколиків. Така праця надзвичайно мобілізувала та згуртував учасників.

 

Як долучитися до спільноти?

 

Молитовні зустрічі спільноти відбуваються щопонеділка.
Після Божественної Літургії о 18.00, учасники беруть участь у особливих молитовних роздумах над Словом Божим Lectio Divina.

 

Потребуєте допомоги, або бажаєте допомоги ближнім?

 

звертайтеся за номером телефону:
+380 (97) 141 36 94
+380 (50) 678 44 98
або на сторінку - Карітас Чернівці

 

Пожертва - це не лише фінансова допомога, а також час і праця.