Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

Подячна Літургія на завершення служіння у Катедральному соборі та з нагоди Дня матері.

9 травня у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбулася Архиєрейська Божественна Літургія.
 
Як відомо, у другу неділю травня відзначаємо День матері, тому сьогодні духовенство, на чолі з владикою Йосафатом, разом з вірними дякували Господу за матерів та їх молитви, просили Пресвяту Богородицю опікуватися ними, а матері дякували за дар материнства.
 
Також це була подячна Літургія отця Руслана Борового на завершення служіння у Катедральному соборі. Отець Руслан із сім'єю продовжить своє служіння у Філадельфійській Архиєпархії нашої Церкви у США.
 
 
У сьогоднішній проповіді владика Йосафат звернув увагу на приклад апостола Томи, який не увірував одразу, але залишився у спільноті і через особистий стосунок з Богом досвідчив його Воскресіння.
Також єпископ пригадав, що друга неділя після Воскресіння Господнього також є Неділею Божого Милосердя.
Про встановлення цього свята Господь Ісус говорив Фаустині Ковальській у 1931 р., коли переказував свою волю щодо образу: «Я прагну, щоб було Милосердя святом. Хочу, щоб цей образ, який намалюєш пензлем, був урочисто посвячений у першу неділю після Великодня; ця неділя повинна бути святом Милосердя» (Щоденник, 49).
 
Опісля Божественної Літургії владика Йосафат подякував отцю Руслану Боровому, який ревно виконував багато обов’язків у Чернівецькій єпархії, зокрема, він був Головою Молодіжної комісії, канцлером єпархії, парохом у с. Давидени, отцем-сотрудником Катедрального собору, парафії святих верховних апостолів Петра і Павла та духівником ТУСК «Обнова».
 
Дякуючи за служіння, єпископ нагородив отця Руслана правом носіння хреста з прикрасами, а також першому вручив почесну грамоту з нагоди 200-ліття Катедрального собору.
 
Отець Руслан висловив подяку владиці і отцям за приклад праці у Господньому винограднику,
батькам та всім вірним, що моляться і підтримують його.