Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

Пані Віра Кузів-Сулятицька - приклад служіння Богові та людям.

Сьогодні, 10 жовтня 2020 року відбулася перша Поминальна академія «Тільки вірні» присвячена світлої пам’яті пані Віри Кузів-Сулятицької.

 

Пригадаємо, що з благословення єпископа Чернівецького владики Йосафата та за підтримки комісії сакрального мистецтва та культури Чернівецької єпархії УГКЦ, розпочався річний цикл поминальних академій присвячений 200-літтньому ювілею Катедрального собору, на яких згадуємо пам’ять тих осіб, хто доклався до «будівництва» і відродження храму.

 

«Пані Віра була з тих людей, що стояли на правді. Ми знаємо, що душа «блистить», коли вона говорить правду. За життя очищення для душі - це сповідь, а після смерті молитва Церкви. Тому ми прийшли молитися за душі вірних і пані Віри, щоб Господь побачив її блиск душі і прийняв до себе!» - отець Валерій Сиротюк.

 

Опісля Поминальної Літургії про долю мами розповіла молодша дочка пані Віри - Лариса Ключевська.

 

Життя пані Віри Кузів-Сулятицької, вчительки за освітою, є справжнім уроком для нас. Пані Віру не зламав концтабір та репресії, а її кредом залишилися слова: «Служити Богові та людям».

 

Бухгалтер, вчителька, активна парафіянка, але головним досягненням пані Віри є те, що її діти, внуки, а уже і правнуки є практикуючими вірними нашої парафії. Це вклад не лише у історію Церкви, але і в історію країни.

 

Вічна пам’ять!