Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

Новий сайт молодої парафії Чернівецької єпархії.

Запрацював сайт молодої Чернівецької парафії святих верховних апостолів Петра і Павла УГКЦ м.Чернівці вулиця Володимира Винниченка 117-В.

 

Запрошуємо відвідати офіційні сторінки парафії.

 

В цей час парох громади та парафіяни активно працюють над створенням богослужбового місця. Як повідомив телефоном отець Валерій Сиротюк: «Ми хочемо мати місце для молитви і для зібрання парафіян в цьому районі Чернівців. Мрію про те, щоб відправити першу Службу Божу на престолі нової богослужбової каплиці. Так сталося, що на будівництво парафіяльної каплиці припав карантин, економічна криза, якийсь суспільний переляк і певна духовна нестабільність. Але навіть у таких умовах зголошуються мої старі друзі – друзі Христові і кажуть – отче, не бійтеся, ви не самі…»

 

І справді, з Божою допомогою, за короткий час зроблено дуже багато.
Розмовляючи з отцем Валерієм по телефону, душпастир паралельно продовжував виконувати різні обов’язки: ведення господарства Катедрального храму, здійснення цілоденних онлайн трансляції богослужінь з Чернівецької катедри для молільників «Домашньої Церкви». Також отець Валерій керує будівництвом богослужбової каплиці, реалізує творчі задуми серед яких новий сайт парафії і багато інших справ, які входять до розпорядку кожного священника - молитва, відвідування парафіян, опіка рідними.

 

Як стало відомо, отець також пише сценарій та готує музичні матеріали для творчого благодійного концерту, котрий сподівається провести після карантину, як благодійну акцію по збору коштів на будівництво Петропавлівської святині в Чернівцях. Після мого запитання, чим може ТУСК «Обнова» допомогти і чим я, особисто, можу причинитися, отець одразу не задумуючись попросив: «Опублікуй в своїй статті, як світлину господарські потреби молодої парафії, а я перешлю тобі їх на вайбер».

 

Запрошую відвідати сайт молодої парафії Чернівецької єпархії:
www.khabativka.cv.ua

 

Також прикріплюю скріншот повідомлення у Viber.