Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

«Цеголки» на будівництво храму.


З благословення єпископа Чернівецького владики Йосафата Мощича, протягом Зелених свят парафіяни Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці та всі бажаючі мали нагоду придбати «цеголку», що засвідчує пожертву на будівництво храму св. апостолів Петра і Павла у м. Чернівці.

«Цеголка» - це не просто символ і своєрідний вид пожертви, це також документ з унікальним номером, захищений водяними знаками.
Жертводавець, який придбав цеголку, матиме пам’ятку та впевненість у тому, що у новозбудованому храмі завжди молитимуться за його родину, а також зможе знайти звіт про витрачені кошти.

Цеголку купують не лише для себе, це гарний подарунок для дітей чи онуків, як приклад того, що церкву будує Господь через кожного з нас.

Наступного тижня акція триватиме, «цеголки» номіналом 200, 500, 1000 та 5000 грн., можна буде придбати біля Катедрального собору.
Скласти пожертву також можна на сайті новоствореної парафії, або зателефонувавши адміністратору катедри отцю Валерію Сиротюку, який відповідальний за будівництво нового храму: «Пожертва має бути записана не тільки Богом на небі, але і тут на землі».

https://khabativka.cv.ua/