Владика Йосафат рукоположив диякона Володимира Зубика у священичий сан У неділю, 26 квітня 2026 року, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці під час Архиєрейської Літургії преосвященний владика Йосафат Мощич уділив ієрейські свячення диякону Володимиру Зубику. У проповіді єпископ Чернівецький підкреслив новий досвід життя жінок мироносиць: «Ці жінки пережили смерть Ісуса, Спасителя, та водночас перші почули звістку про воскресіння. Це нове пережиття, новий досвід, з яким Господь їх запрошує поділитися з самими апостолами. Запитаймо себе, а який ми маємо досвід? Чи досвідчив я воскресіння Ісуса Христа? Як це проявляється у житті?». По завершенні богослужіння Архиєрей привітав новопоставленого отця і побажав йому бути ревним душпастирем для повіреного народу, передавати досвід пізнання Бога і його любові, здійснюючи служіння. У свою чергу отець Володимир склав подяку сім’ї, дружині, настоятелям, друзям, усім тим, хто спричинився до виховання та священичої формації, та попросив про молитву за достойне священиче служіння. |