Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

Драгобрат - гартує нашу волю

Микола Малейкий.

Чернівці - Драгобрат.


«Драгобрат - гартує нашу волю,
А Господь нам духу додає!....»
Молодь катедрального собору нашої Чернівецькоі єпархії традиційно щороку відпочиває в літніх християнських таборах. Такими місцями впродовж кількох років були монастир в Гошеві, садиба у Яремче та Заріччі. Цього року, з ініціативи катехита п.Оксани Сиротюк та з благословіння єпископа Йосафата Мощича 10 молодих чернівчан долучилися до наметового молодіжного табору на Драгобраті, який проводять отці та сестри згромадження Воплоченного Слова.
Сказати, що реальність перевершила наші очікування – це не сказати нічого!
Ще дорогою до табору - а це сходження на височину 1400 м - за 3,5 години ми встигли познайомитися з великою кількістю молоді. З першого знайомства з учаснками табору нас прийняли як рідних, ніхто не залишався в стороні або насамоті
Атмосфера неймовірно дружньої та доброї компанії єднала, а погодні умови Драгобрату гартували нашу волю.
Окреме величезне спасибі отцю Софрону Зелінському за організацію табору, батьківську опіку і мудре повчальне слово! Велика подяка всім отцям, братам і сестрам монахиням, що були нашими духовними наставниками впродовж всього табору.
Під час ваших духовних наук серце завмирало і кожне ваше слово пронизувало наші душі та розум. Ви говорили до нас настільки доступною та зрозумілою мовою, що слухати вас було одне задоволення! Ми укріпили нашу віру, отримали нові знання та величезну мотивацію не боятися і крокувати по життєвому шляху з сильною загартованою волею, з любов’ю до ближнього та разом з Ісусом!
В серці назавжди залишаться спогади про Божественну Літургію на горі Близниця (1881 м), де слова «вгору піднесім серця» звучали з особливою реальністю!
Щиро дякуємо нашим безцінним кухаркам, які годували нас по вищому розряду.
Велика подяка п.Оксані Сиротюк, яка була нам мудрим наставником і доброю мамою.
Ми ніколи не забудемо цей неймовірний тиждень та з нетерпінням будемо чекати наступної зустрічі на Драгобраті!
«....Драгобрат нас кличе до походу!
Драгобрат, ми вдячні, що ти є!!!»