Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Новини та події

Недільна школа - це долоні святого Миколая.

Недільна школа катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці з благословення правлячого єпископа єпархії кир Йосафата, допомагали святому Миколаєві.
Як повідомила катехит школи пані Оксана Сиротюк – «У нас є діти, які справді потребують допомоги. Ці дітки вже не перший рік боряться з тяжкою недугою. Онкохвороба - це хвороба від якої страждає вся родина. Дуже важливо під час цієї боротьби підтримати батьків. Хворі діти мають знати, що у них є поруч тато і мама, а батьки мають відчувати, що поруч Бог і ближні. Так і хочеться запитати євангельським голосом «А хто є мій ближній…?»
Не вперше перед святом отця нашого Миколая Мирлікійського, ми проводимо дитячу ярмарку біля катедри. Діти нашої школи (не без допомоги дорослих) випікають миколайчиків та святочні пряники, самостійно майструють святкові прикраси на ялинку та інші сувенірні поробки.
Так само охоче і з піднесеним настроєм весь цей крам діти та дорослі після недільного богослужіння все це з класу недільної школи приносять на парафіяльну ярмарку. Ярмарка це окреме дійство, яке також згуртовує. А дальше вже сам Миколай робить чудо – щасливі діти отримують свій справжній заробіток. Цього року школа заробила на подвір’ї храму в неділю 16 грудня 20 000 гривень.
Батьківська рада вирішила через Святого Миколая розділити ці кошти по 5000 грн. на чотирьох онкохворих діток: Василишину Алінку, Брадовського Сашка, Косован Віку, Бирчак Анастасію.
Щиро дякуємо всім батькам і школярам недільної школи. Робімо разом справи милосердя!!!
Виховання власним прикладом – найкраще виховання.