Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Анонси подій

Розпочинаємо річний цикл поминальних академій «Тільки вірні».

Шановні чернівчани, парафіяни катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ Чернівців.

З благословення єпископа Чернівецького преосвященного владики Йосафата та за підтримки комісії сакрального мистецтва та культури Чернівецької єпархії УГКЦ, розпочинаємо річний цикл поминальних академій
«Тільки вірні».

Поминальне вшанування достийників парафії катедрального собору, яке проводиться в рамках 200 літнього Ювілею Собору Успіння Пресвятої Богородиці Чернівців.

Маємо обов’язок згадати в молитві до Господа поіменно всі душі вірних нашої парафії, котрі своєю працею, молитвою і вірою будували парафію, оберігали Церкву в Підпіллі та відроджували парафіяльне життя на початку 90 х.

Поминальна академія «Тільки вірні» - це уроки віри та історії для живих.
 
В суботу 10 жовтня 2020 року Поминальна академія «Тільки вірні» присвячена світлої пам’яті пані Віри Кузів-Сулятицької.

9:00 Заупокійна Служба Божа.
По завершенні Літургії історична довідка на 15 хв.


***
Кузів-Сулятицька Віра Василівна, народилася 05 січня 1925 року в містечку Озеряни, Борщівського району, Тернопільської області.
07 вересня 1949 року вчителя української мови та літератури Віру Василівну під час уроку в класі арештувало НКВД і в тій самій одежині, в якій востаннє бачили діти свого вчителя вислали Віру Василівну на 10 років до Сибіру. 1949-1960 роки поневіряння в сибірських Гулагах.
В 1960 році дозволили оселитися пані Вірі Кузів-Сулятицькій в Чернівцях без права займатися педагогічною діяльністю. Працювала пані віра бухгалтером Чернівецького масложир комбінату до 1981 року. В кінці 80-х активно включилася в молитовний рух за відновлення парафіяльного життя Успенського храму УГКЦ на вулиці Руській в Чернівцях. Віра Кузів-Сулятицька була першим церковним скарбником нашої парафії та активною парафіянкою до своєї кончини. Спочила у Бозі 25 років тому 11 вересня 1995 року. Діти, внуки та правнуки пані Віри є практикуючими вірними на парафії Чернівецького катедрального собору.

«Тільки вірні, ще і ще в мирі Господеві, помолімся!»