Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Катедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці

Чернівецька єпархія УГКЦ

Головна
Анонси подій

Хресна Дорога Чернівцями (АНОНС)

Хресна дорога за мир і єдність християн «Щоб усі були одно». У Хрестопоклінну Неділю, 31 березня о 16.00 від Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях (вул. Руська 28), розпочнеться великопосна Хресна Дорога (хресна хода), центральними вулицями міста. Молитовний похід "Щоб усі були одно" очолить  правлячий Архієрей Чернівецької єпархії УГКЦ, владика Йосафат Мощич у супроводі чисельного духовенства та мирян єпархії.

Хресна дорога складається з 14 зупинок (стацій): Катедральний собор УГКЦ – пам'ятник воякам Буковинського куреня – Турецький міст – Базиліка РКЦ – площа Філармонії – пам'ятник Тарасу Шевченку – Хрест Пієта – вул. Ольги Кобилянської – Вірменська церква – Український Народний Дім – пам'ятник Унії – Катедральний собор УГКЦ. Господній Хрест чернівецькими вулицями пронесуть матері, батьки, діти, молодь, лікарі, вчителі, митці, волонтери, бійці АТО, колишні політв’язні та репресовані, священики. Під час міської ходи відбудуться біблійні роздуми на тему страстей Ісуса Христа в дорозі на Голгофу.

Усі ми прагнемо миру та єдності в нашій державі. Запрошуємо людей доброї волі спільно пройти Хресну дорогу з молитвою за мир і єдність в Україні. Наша участь у хресній ході - це можливість висловити  свої прагнення та дати свідчення нашої віри.

Завершиться Хресна Дорога спільною молитвою перед Чудотворною іконою Матері Божої Чернівецької «Надія Безнадійних».